У Києві відбудуться зміни у русі громадського транспорту. Які саме

Автобус. Фото: «Київпастранс» (ілюстративне)

У Києві із 1 вересня внесені деякі зміни в роботу наземного громадського транспорту. Зокрема, у зв’язку із будівництвом та приєднанням до зовнішніх інженерних мереж теплопостачання будівлі корпусу № 5 на вул. Князів Острозьких, 8.

Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Зазначається, що рух наземного пасажирського транспорту на вул. Князів Острозьких буде закритий ділянкою від вул. Омеляновича-Павленка до вул. Івана Мазепи в напрямку ст.м. "Арсенальна".

Тимчасова схема руху автобусного маршруту №62. Фото: КМДА

На цей період закриють рух тролейбусів маршруту № 38. Також зміни руху відбудуться на автобусних маршрутах № 25, 62 та тимчасовому автобусному маршруті № 38-ТР. Наземний громадський транспорт курсуватиме:

  • автобусний маршрут № 25 — у напрямку Національного музею історії України у II світовій війні від залізничної станції "Київ-Волинський" до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі — вул. Омеляновича-Павленка — вул. Лаврська
  • автобусний маршрут № 62 — у напрямку Контрактової площі від Ботанічного саду до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі вул. Омеляновича-Павленка — вул. Івана Мазепи, далі за власним маршрутом
  • тимчасовий автобусний маршрут № 38-ТР "Ст. м. "Видубичі" — Національний музей історії України у II світовій війні" трасою: Залізничне шосе — вул. Михайла Бойчука — б-р Лесі Українки — вул. Генерала Алмазова — вул. Князів Острозьких — вул. Омеляновича-Павленка (у зворотному напрямку — вул. Князів Острозьких) — вул. Лаврська.

Тимчасова схема руху автобусного маршруту №25, 38-ТР. Фото: КМДА

На тролейбусному маршруті № 15 збільшиться кількість рухомого складу відповідно до пасажиропотоку.

Окрім того, автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі № 470, 520 рухатимуться за наступними схемами руху:

  • № 520 — від ст. м. «Видубичі» до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі вул. Омеляновича-Павленка — вул. Лаврська
  • № 470 — від вул. Закарпатської до вул. Князів Острозьких за власним маршрутом, далі вул. Омеляновича-Павленка — вул. Лаврська.

Автобусний маршрут №109. Фото: КМДА

Також із 1 вересня автобусний маршрут № 109 подовжать до ст. м. "Театральна". На подовженому маршруті курсуватимуть автобуси великої місткості за схемою руху:

ст. м. "Харківська" — вул. Братства Тарасівців — вул. Архітектора Вербицького — вул. Тростянецька — вул. Анни Ахматової — Дніпровська набережна — міст ім. Є.О. Патона — б-р Миколи Міхновського — вул. Велика Васильківська — вул. Саксаганського — вул. Антоновича — вул. Гетьмана Павла Скоропадського — вул. Володимирська — вул. Богдана Хмельницького — ст. м. "Театральна" — вул. Хрещатик — вул. Велика Васильківська — вул. Саксаганського — вул. Антоновича — б-р Миколи Міхновського — міст ім. Є.О. Патона — Дніпровська набережна — вул. Анни Ахматової — вул. Тростянецька — вул. Архітектора Вербицького — вул. Братства Тарасівців.

Що відомо про ремонт доріг у Києві і зміни в русі громадського транспорту

У столиці триває капітальний ремонт проспекту Володимира Івасюка. У зв'язку із цим з 11 серпня і орієнтовно до 10 вересня змінюються маршрути тролейбусів №№ 24, 36.

У столиці на проспекті Воскресенському, на частині вулиці Ентузіастів, на вулиці Щербаківського обмежать рух транспорту до 30 вересня.

Із 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада. Від початку червня там закрили рух трамвайних маршрутів № 14 і № 15. Замість них курсують автобуси.

У Києві до 2 вересня на Північному мосту через річку Дніпро частково обмежили рух транспорту. "Київавтошляхміст" проводить там аварійний ремонт плити мостового полотна.

На вул. Кирилівській у Києві дорожники почали ремонт трамвайних колій. Через це обмежено рух трамваїв №№ 11, 12, 16, 19, які курсують на ділянці від вул. Щекавицької до Подільського депо.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua