Водопостачання вже поступово з’являється в домівках киян, спершу — на нижніх поверхах будинків.
У киян знову є вода у будинках / фото УНІАН
У Києві відновили роботу системи водопостачання.
«Систему водопостачання Києва відновили. Насосні агрегати на водопровідних насосних станціях запустили в роботу, але потрібен певний час, щоб вода дійшла до всіх споживачів», — повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.
За словами мера, водопостачання вже поступово з’являється в домівках киян.
Відео дня
«Спершу — на нижніх поверхах будинків. Тиск на верхніх поверхах багатоповерхових будинків зазвичай забезпечують додаткові станції підкачки, на запуск яких потрібен час і електрика», — пояснив Кличко.
Він наголосив, що комунальники продовжують працювати, аби повернути водопостачання в помешкання всіх киян.
Проблеми з водопостачанням у Києві
Сьогодні, 20 грудня, у Києві через відновлювальні роботи на об’єктах енергетичної інфраструктури були перебої з водопостачанням.
«У зв’язку з проведенням відновлювальних робіт на об’єктах енергетичної інфраструктури протягом 2-х годин у місті можливі перебої з водопостачанням», — було сказано у повідомленні КМДА.