У Києві викрито мережу підпільних ігрових закладів

У Києві викрито мережу підпільних ігрових закладів

Фото: Бюро економічної безпеки України Викрито мережу нелегальних ігрових закладів

Нелегальні ігрові заклади були облаштовані переважно на перших поверхах житлових будинків, відчинялися тільки для перевірених клієнтів і працювали під час комендантської години.

У Києві детективи Бюро економічно безпеки припинили незаконну діяльність мережі гральних закладів. Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

«Понад 120 одиниць комп’ютерної техніки, яка використовувалася для ігор вилучено, її орієнтовна вартість понад 2 млн грн. Працівникам та клієнтам, які перебували на момент обшуку в приміщенні, співробітники Солом’янського центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) вручили повідомлення та запропонували особам надати уточнюючу інформацію до центру», — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що нелегальні ігрові заклади були облаштовані переважно на перших поверхах житлових будинків, відчинялися тільки для перевірених клієнтів і працювали під час комендантської години.

Детективи БЕБ встановлюють повне коло осіб причетних до злочинної схеми.

«Станом на перше червня у детективів Бюро економічної безпеки України, на досудовому розслідуванні перебуває 87 кримінальних проваджень за фактами протиправної діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор. Детективи БЕБ, в межах згаданих кримінальних проваджень провели понад 130 обшуків, за результатами яких вилучено комплекти комп’ютерного обладнання, столи для гри в рулетку, ігрові автомати, інше технічне обладнання. Орієнтовна вартість вилучених товарно матеріальних цінностей становить близько 14 млн грн», — повідомляє пресслужба БЕБ.

Нагадаємо, у Києві викрито нелегальний «ЦНАП», який продавав фальшиві документи.

ЗМІ показали, як еліта відпочиває у ресторанах Києва в комендантську годину

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua