У Києві виставили на продаж «свіженький метеорит»

У Києві виставили на продаж "свіженький метеорит"

Фото: pixabay.com Після спалаху у Києві почали продавати шматки «свіженького метеориту»

Після вчорашнього спалаху в небі заповзятливі українці в інтернеті пропонують купити шматочки метеориту.

  У Києві на онлайн-майданчиках з’явилися оголошення про продаж шматочків метеориту. Це сталося після того, як учора ввечері в небі над столицею було видно незвичайний спалах.   Так, з одного з онлайн-майданчиків невідомий користувач опублікував оголошення про продаж «свіжого метеориту».   Автор повідомлення оцінив камінь, вагою 12 кг, у 10 тисяч гривень. Однак ціна може бути договірною, оскільки метеорити різних розмірів та форми.  

У Києві виставили на продаж "свіженький метеорит"

Оголошення з продажу метеориту. Фото: скріншот   «Офіційно. Це був не супутник, спалах був викликаний падінням метеориту з потоку Лірид. Ліриди — дуже швидкі та яскраві метеори. Вони не залишають запалених слідів, коли проносяться через атмосферу Землі», — йдеться в описі в іншому оголошенні.  

У Києві виставили на продаж "свіженький метеорит"

   

У Києві виставили на продаж "свіженький метеорит"


Оголошення з продажу метеориту. Фото: скріншот     Нагадаємо, увечері 19 квітня жителі Києва бачили у небі яскравий спалах. Пізніше у КМВА повідомили, що яскравий спалах у небі над столицею, за попередніми даними, є результатом падіння на Землю космічного супутника NASA.   У Космічному агентстві України зазначили, що спалах міг спричинити метеорит. NASA стверджує, що спалах над Києвом не був падінням його супутника.    

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua