У Києві вода відповідає нормам. Фахівці радять її спустити після тривалої відсутності

Фото: Суспільне

У Києві водопровідну воду очищують, проте фахівці радять звертати увагу на її прозорість та запах. Вони могли змінитися через тривалу відсутність та стан мереж. Про це повідомили у КМДА.

Держпродспоживслужба після тривалої відсутності водопостачання рекомендує наступне:

  • провести спуск води;
  • набрати порцію води у прозорий посуд та візуально оцінити її забарвленість, наявність сторонніх домішок і стороннього запаху;
  • у разі наявності виражених ознак забруднення питної води – незвичний колір, наявність домішок, сторонній запах – поки не вживати воду та диспетчерську "Київводоканалу" про будь-які відхилення або залишити заявку Контактному центрі Києва за номером 15-51.

Фахівці також рекомендують фільтрувати питну воду та вчасно замінювати фільтри. Також Держпродспоживслужба радить менше вживати сиру воду. Кип’ятіння — додатковий засіб знезараження питної води.

Що відомо

  • 24 листопада у всіх районах Києва відновили водопостачання. Але потрібен час, щоб система запрацювала на повну потужність, повідомив міський голова Віталій Кличко. У столиці були перебої з водою та світлом через масовані ракетні обстріли РФ 23 листопада.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua