У Києві введуть оплату проїзду банківською карткою в усіх видах транспорту

Фото: КМДА

Київська влада підтримала пропозицію киян запровадити оплату за проїзд банківсткою карткою в усіх видах громадського транспорту. Відповідна петиція зібрала необхідну кількість голосів та розглянута мером Віталієм Кличком.

Про це повідомляється в розділі "Петиції" на сайті КМДА.

Авторка петиції Олександра Шейко зазначає, що у Києві при проїзді в тролейбусах та автобусах немає можливості придбати паперовий квиток, так само як і транспортну карту, на всіх зупинках або в салоні транспорту. Окрім того, квиток в додатку "Київ Цифровий" є ненадійним засобом оплати, оскільки він вимагає наявності зарядженого смартфону та підключення до інтернету. А столиці купувати транспортну карту для кількох поїздок недоцільно.

Мер Києва Віталій Кличко підтримав петицію щодо введення безготівкової оплати за проїзд в усіх видах громадського транспорту за допомогою банківської картки.

У його відповіді на петицію зазначається, що питання впровадження та забезпечення можливості оплати за проїзд банківською карткою, як і іншими носіями електронного квитка, покладено на оператора Автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП).

"Технічні засоби АСОП, які на сьогодні встановлені в рухомому складі громадського транспорту та на станціях швидкісного трамвая комунального підприємства "Київпастранс", технічно готові до прийому оплати проїзду банківськими картками", — зауважив Кличко.

Що відомо

  • 16 травня у Києві відновили електронну оплату за проїзд у комунальному громадському транспорті: як у метро, так і у наземному. Сплачувати за проїзд пасажири зможуть транспортними картками, через платіжні додатки та мобільний додаток "Київ цифровий".
  • Після повернення оплати за проїзд у громадському транспорті Києва, тарифи залишилися на тому ж рівні, що були до початку вторгнення Росії
  • З 24 лютого від початку повномасштабного вторгнення Росії, громадський транспорт у столиці працював безоплатно.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua