У Києві ввели тепловий режим та обмежили рух вантажівок

Фото: Скріншот з відео Бучанської міської ради/Telegram

На території Києва ввели тепловий режим. Через це у столиці обмежений вʼїзд та виїзд великовагового транспорту.

Про це повідомила пресслужба патрульної поліції Києва.

"Тимчасове обмеження дорожнього руху поширюються на великоваговий транспорт загальною вагою понад 24 тонни й навантаженням на вісь понад 7 тонн та стосуються як в'їзду в Київ, так і пересування містом", — зауважили в поліції.

Час дії обмеження може змінюватись відповідно до температурного режиму. Головна мета цих заходів — збереження дорожнього покриття, яке руйнується у наслідок інтенсивного руху великовагового транспорту у спекотну погоду.

До того ж у Києві до 20 серпня оголошений надзвичайний рівень пожежної небезпеки. У місті температура повітря вдень прогріється до 30-32° тепла.

Що відомо про рух великогабаритного транспорту у Києві

Із 22 травня цього року заїзд великогабаритного транспорту до Києва під час повітряної тривоги заборонений. Йдеться про вантажний транспорт загальною масою понад 4,5 тонни. Національна гвардія спільно з управліннями патрульної поліції Києва та області забезпечуватиме контроль за зупинкою вантажного транспорту на в'їздах у місто.

У Києві із 5 липня вводиться обмеження руху великовагових транспортних засобів при температурі повітря більше +28ºС. Контролюватиме дотримання цих обмежень Управління патрульної поліції Києва.

З того часу у Києві вже кілька разів застосовували обмеження руху для вантажівок, зокрема, тепловий режим вводили 18 серпня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua