У Києві у неділю відбудеться благодійна барахолка СобаняCharity

КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Цієї неділі у центрі Києва відбудеться чергова благодійна барахолка СобаняCharity. Всі зібрані кошти підуть на будівництво вольєрів та будок у собачому притулку у Фастові, зруйнованому росіянами. Про це УНН розповіли організатори заходу.

Деталі

Благодійна барахолка СобаняCharity вже стала традиційною. Цього разу захід відбудеться на другому поверсі легендарного бару «Хвильовий», за адресою вулиця Верхній Вал, 18 (з боку Житнього ринку). На барахолці можна придбати одяг, сумки, взуття, прикраси, аксесуари, книжки та всілякі приємні і неочікувані дрібниці. Крім того, традиційно працюватиме бар.

Захід є дружнім до тварин, організатори запрошують приходити з домашнім улюбленцем.

Цитата

“Осінь диктує певні умови — тому барахолку перенесли під дах. Це місце вельми нестандартне і затишне. Всі зібрані кошти підуть на будівництво вольєрів та будок у собачому притулку у Фастові, зруйнованому росіянами”, – зазначають організатори заходу.

Доповнення

Захід СобаняCharity відбудеться у Києві вчетверте. Минула барахолка відбулася 21 серпня. На виручені кошти у притулку для тварин у Фастові побудовано блок вольєрів. Також собакам купили корм та обробили від паразитів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua