У Києві з 26 березня скорочують комендантську годину

КИЇВ. 20 березня. УНН. У Києві з 26 березня комендантська години діятиме з 00:00 до 05:00. Про це повідомляє УНН з посиланням на інформацію КМВА.

Цитата

«Начальник Київської міської військової адміністрації підписав наказ про зміну комендантської години в місті Києві з 26 березня 2023 року. Згідно документу, комендантська година діятиме з 00:00 до 05:00 щодня», — йдеться в повідомленні.

Деталі

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що Київська міська військова адміністрація методично і систематично вживає усі можливі заходи для покращення життя мешканців Києва із врахуванням усіх заходів безпеки.

«Зменшення тривалості комендантської години стало наступним, послідовним рішенням після удосконалення системи інженерних загороджень у столиці. Але і на цьому ми не зупиняємося. Невдовзі чекайте нових змін, які дозволять зробити життя киян та гостей міста більш комфортним і цивілізованим», — повідомив він.

Доповнення

Раніше повідомлялося, що комендантська година в Києві буде скорочена.

У Києві метро і наземний громадський транспорт з 26 березня змінять графік роботи відповідно до часу комендантської години — тобто, працюватимуть на годину довше. У Київській області комендантську годину теж скоротять.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua