У Києві заборонили проведення масових заходів з 22 до 25 серпня

АР

Проведення масових заходів у Києві в період з 22 до 25 серпня заборонено у зв'язку з високою ймовірністю ракетних обстрілів міста російськими військовими. Про це йдеться в окремому дорученні начальника військової адміністрації міста Миколи Жирнова.

"З 22 до 25 серпня заборонити проведення масових заходів, мирних зібрань, мітингів та інших заходів, пов'язаних з великим зібрання людей", — йдеться у документі.

У розпорядженні також міститься заклик до місцевої влади Києва з проханням залучати до забезпечення життєдіяльності міста в цей період мінімально необхідну кількість людей.

У КМВА додали, що із 21 по 24 серпня (чотири дні) Київський метрополітен працюватиме для перевезень пасажирів з 6:00 до 21:00. Містян просять планувати свої маршрути з урахування роботи підземки.

Фото: Київська міська військова адміністрація / Telegram

Що відомо

  • У Стратегічному командуванні Збройних сил України допускають обстріл українських міст російськими військовими. За їхніми даними, Росія концентрує біля кордонів з Україною та на окупованих територіях велику кількість транспортно-пускових контейнерів із ракетами до комплексів С-300.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua