У Києві «замінували» усі школи

Рішення щодо евакуації дітей та вчителів з приміщень буде прийматися додатково адміністрацією навчальних закладів та поліцією.

У Києві невідомі «замінували» всі школи / УНІАН

Поліція отримала інформацію щодо замінування усіх середніх шкіл розташованих у Києві.

Про це повідомила Київська міська військова адміністрація.

«Столична поліція отримала інформацію щодо замінування усіх середніх шкіл розташованих у Києві. Працівники поліції відпрацьовують власними силами, підрозділи ДСНС будуть залучатися у разі необхідності», — йдеться у повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що рішення щодо евакуації дітей та вчителів з приміщень буде прийматися додатково адміністрацією навчальних закладів та поліцією. 

«Зберігайте спокій та слідкуйте за оновленням інформації», — заявили в КМВА.

Читайте також:

В Івано-Франківську навчання в школах відновлять у форматі «як було до війни»

До депортації українських дітей причетна дружина голови МНС Росії – ЗМІ

Проблеми української освіти: як та на що вплинуть втрачені 3 роки

Навчання у школах України

Навчальний рік 2023/2024 починається 1 вересня. Форми навчання в закладах освіти визначають обласні воєнні адміністрації на місцях з урахуванням безпекової ситуації.

Для того, щоб освітяни й учні змогли комфортно та без стресу почати навчальний рік Міністерство освіти і науки України підготувало низку рекомендацій. Вони покликані допомогти правильно і легко організувати освітній процес у закладах різних ланок: дошкілля, середня, позашкільна освіта та за різних форм навчання: дистанційна, змішана, очна.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua