У Києві запустять «соціальне таксі»: хто зможе ним скористатись

У Києві запустять соціальне таксі

/ volynonline.com

З вересня у Києві може запрацювати «соціальне таксі». Спочатку воно перевозитиме 170 дітей з інвалідністю, а потім проєкт планують розширити. Загалом перевезення у спецтранспорті в Україні потребують 8 тисяч людей.

Якщо «соціальне таксі» або «інватаксі для дітей з інвалідністю» буде ефективне, то ним зможуть користуватись всі люди, які цього потребують, повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Важливо: В Україні почали проєкт для дітей з інтернату, яких під час карантину повернули в сім’ї

Транспортувати дітей з інвалідністю у звичайному громадському транспорті не найлегше заняття. Для таких завдань у нас вже працює соціальний транспорт, який обладнаний для перевезень людей на візках. Але Київ поки що покривається не повністю,
– розповіла Марина Хонда.

За її словами, у столиці близько 8 тисяч людей з інвалідністю потребують спеціального транспорту. Щороку ця кількість зростає. Чиновниця каже, що «соціальне таксі» розв’яже цю проблему, хоча пілотний проєкт таксі планує перевозити всього 170 людей.

Скільки людей з інвалідністю перевозить спеціальний транспорт в Україні

  • У 2018 році було здійснено понад 19 тисяч перевезень для 764 осіб.
  • У 2019 – понад 20 тисяч перевезень для 801 особи 
  • За перший квартал 2020 року здійснили майже 8 тисяч перевезень для 410 осіб. Тобто послуги отримали 5% людей від всіх, що потребують.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua