У Києві затоплення зросли до 50 сантиметрів

У Києві затоплення зросли до 50 сантиметрів

Фото: КМВА У столиці залишаються підтопленими заплавні території

Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано. Рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається І (жовтий).

У Києві продовжує зростати рівень води у Дніпрі. У середу він зріс ще на 3 сантиметри у порівнянні з учорашнім днем, повідомляє Київська міська військова адміністрація 3 травня.

«Станом на 11:00  рівень води річки Дніпро у Києві біля моста Метро становить 9 300 см (за Балтійською системою висот). Температура води: 13°C. В порівнянні з попереднім днем, рівень водопілля піднявся на 3 см», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано. Рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається І (жовтий).

При цьому утримується затоплення заплави шаром близько 50 сантиметрів. Залишаються підтопленими заплавні території – острови у парку Муромець, Гідропарк, Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків.

«Промислові об’єкти і житлові масиві міста поза загрозою підтоплення. Моніторинг цьогорічне водопілля триває», – додали у КМВА.

Тим часом в Україні залишаються підтопленими 614 домогосподарств та 93 будинки, повідомляє ДСНС. За останню добу спостерігається тенденція до зниження рівня води у річках та зменшення кількості підтоплень територій.

Залишаються підтопленими 614 дворогосподарств, зокрема у Чернігівській області – 204, Запорізькій – 180, Черкаській – 104, Дніпропетровській – 59, Полтавській – 35, Кіровоградській – 25 та Київській – 7, а також 93 будинки, з них у Дніпропетровській області – 30, Черкаській – 36, Кіровоградській – 25, Чернігівській – 2.

Крім того, у Волинській, Рівненській та Черкаській областях підтоплено 14 тис. 909 га сільськогосподарських угідь.

Також порушено транспортне сполучення до 27 населених пунктів Чернігівської області.

Раніше синоптики попереджали, що внаслідок ймовірних значних опадів, в Україні можлива друга хвиля повені наприкінці квітня чи початку травня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua