У Києві зберігається високий рівень води у Дніпрі

У Києві зберігається високий рівень води у Дніпрі

Фото: КМВА Рівень небезпеки гідрологічних явищ у Києві залишається – І (жовтий)

Залишаються підтопленими заплавні території – острови у парку Муромець, Гідропарк, Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків.

У Києві станом на ранок понеділка рівень води у Дніпрі порівняно з попереднім днем збільшився на 8 сантиметрів. Про це повідомила Київська міська військова адміністрація 15 травня.

«Станом на 9:00 рівень води р. Дніпро у Києві біля моста Метро становить 9 262 см (за Балтійською системою висот). Температура води: 15°C. В порівнянні з попереднім днем рівень водопілля збільшився на 8 см. Жодних негативних наслідків цей підйом не несе, загроз для Києва немає. Аварійних підтоплень по місту не зафіксовано»,– йдеться у повыдомленні.

Рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається – І (жовтий). При цьому утримується затоплення заплави шаром близько 15-20 см. Залишаються підтопленими заплавні території – острови у парку Муромець, Гідропарк, Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків.

Промислові об’єкти і житлові масиви міста поза загрозою підтоплення.

Нагадаємо, синоптики попереджали, що внаслідок ймовірних значних опадів, в Україні можлива друга хвиля повені у першій половині травня. Але в Укргідроенерго заявили, що друга хвиля водопілля слабша за попередню.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua