У Києві з’явилася вулиця Романа Ратушного

Фото: Катерина Ейхман/Facebook

Київрада на засіданні 8 вересня одноголосно підтримала перейменування вулиці Волгоградської у Солом'янському районі на вулицю імені Романа Ратушного. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Молодого киянина, громадського активіста, героя-захисника України, який загинув на Сході нашої держави у червні цього року. Роман пішов захищати Україну від початку широкомасштабного вторгнення російських варварів. І те, що з нами більше немає цього талановитого, принципового і відважного воїна — велика втрата для Києва і всієї країни. Бо саме такі, як Роман Ратушний – майбутнє сильної і демократичної України. Тож сьогоднішнім рішенням ми увіковічнили ім‘я Романа та його справу захисту зелених зон Києва", — написав Кличко у Telegram.

Окрім Волгоградської перейменували ще близько 40 вулиць, провулків та площ столиці, назви яких пов’язані з Росією та радянським минулим, повідомив Київський міський голова.

На попередньому засіданні Київради 25 серпня депутати більшістю голосів підтримали 95 проєктів рішень щодо перейменування вулиць, провулків та площ, назви яких пов'язані з Російською Федерацією та її сателітами. Було перейменовано 102 топонімічних об'єкти Києва.

Що відомо

  • Київський активіст Роман Ратушний загинув 9 червня під час виконання бойового завдання на Харківщині. Він був головою ГО "Захистимо Протасів яр" і розвідником 93 ОМБр "Холодний яр".
  • Майже 30 тисяч людей проголосували за перейменування київської вулиці на честь загиблого на війні громадського активіста Романа Ратушного.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua