У Києві з’являться зупинки-укриття

У Києві з'являться зупинки-укриття

Фото: Скриншот Зупинка-укриття у Харкові

Під час розробки ініціативи щодо конструкцій цивільного захисту депутати вивчили досвід Ізраїлю, де на кожній зупинці стоять залізобетонні бункери без вікон та з одним входом.

У Києві встановлять спеціальні захисні конструкції в межах зупинок громадського наземного транспорту, де можуть сховатися пасажири автобусів, тролейбусів та трамваїв під час повітряних тривог. Про це повідомила депутат Київської міської ради Ганна Свириденко.

Відповідний проект рішення проголосували на пленарному засіданні ІІ сесії Київради ІХ скликання 10 листопада.

За словами Свириденко, під час розробки ініціативи щодо конструкцій цивільного захисту депутати вивчили досвід Ізраїлю, де на кожній зупинці стоять залізобетонні бункери без вікон та з одним входом.

«Розраховані на кілька десятків людей. Біля захисних конструкцій можуть встановлювати бетонні стіни завтовшки 20 см. Це дозволяє сховатися під час обстрілу та захиститися від уламків», — пояснює депутат.

Планують їх зводити столичні підприємства.

Питання затвердження місць для розміщення конструкцій — на контролі департаменту транспортної інфраструктури КМДА, комунального підприємства Київпастранс та комунальної корпорації Київавтодор, які спільно з районними адміністраціями підготують список зупинок.

Нагадаємо, у Харкові зупинки-укриття почали з’являтися ще влітку.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua