У Києві зібрали першу партію використаних газових балонів: їх відправлять для ЗСУ

Фото: КМДА

У Києві зібрали першу партію із понад 300 туристичних газових балонів. Використані ємності повторно заправлять та відправлять для ЗСУ.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

"Київкомунсервіс" передав Волонтерському штабу Територіальної оборони Обухівщини понад 300 туристичних газових балонів. Більшість із них кияни здали у спеціальні помаранчеві контейнери для небезпечних відходів. Ще кілька десятків нових передали мешканці як гуманітарну допомогу.

Фото: КМДА

"Ми "сушили голову" тим, як правильно і безпечно утилізувати накопичені у містян газові балони, а волонтери міркували, де знайти допомогу військовим. Дякую усім, хто долучився і планує долучитись до цієї ініціативи", – сказав Пантелеєв.

Порожні газові балони у столиці можна:

  • привезти в офіс за адресою: вул. Кудрявська, 23;
  • здати на виробничій базі підприємства (вул. Бакинська, 37-41);
  • викинути в контейнер для небезпечних відходів. Їх можна знайти на мапі.

Що відомо про контейнери для небезпечних відходів у столиці

У січні 2023 року мешканці Києва здали на утилізацію більш як півтори тонни відпрацьованих батарейок, 177 непошкоджених ртутних термометрів і майже 3 тисячі енергоощадних ламп. Збирати порожні газові балончики почали наприкінці лютого.

Наразі у столиці діють 210 контейнерів, куди можна здати використані небезпечні відходи, зокрема відпрацьовані батарейки.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua