У Києві змінили час продажу спиртного

Магазини можуть продавати алкоголь на дві години довше, ніж було досі.

Спиртне продаватимуть на дві години довше / фото REUTERS

Столична влада збільшила дозволений час на продаж спиртного в магазинах ще на дві години. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Так, згідно з рішенням Ради оборони Києва, з 27 березня алкогольні напої в магазинах і торгових мережах можна буде продавати з 11 години ранку до 21 години вечора. Досі продажі були дозволені з 11 ранку до 19 вечора.

«Це допоможе столичному бізнесу, а також сприятиме збільшенню надходжень до державного та місцевого бюджетів, запобіганню нелегальному обігу алкогольної продукції», – йдеться у повідомленні.

Відео дня

При цьому столична влада нічого не сказала про час продажу спиртного в закладах громадського харчування. Досі барам і ресторанам було дозволено продавати алкоголь з 11 ранку до 22 вечора.

Воєнні обмеження в Києві

З 26 березня у Києві буде скорочено тривалість комендантської години. З опівночі (замість колишніх 23 годин вечора) і до 5 годин ранку жителям і гостям столиці заборонено перебувати на вулиці і в інших громадських місцях. 

Що стосується торгівлі спиртними напоями, то востаннє обмеження на цей рахунок переглядалися 2 червня. До цього діяли досить жорсткі правила, запроваджені у зв’язку з російським вторгненням.

Також у столиці періодично запроваджують графіки погодинної подачі електрики. Це трапляється в ті дні, коли російські окупанти завдають ударів по енергетичній інфраструктурі. Востаннє такі обмеження вводилися 17 березня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua