У Києві знову відновилося зростання рівня води

У Києві знову відновилося зростання рівня води

Фото: КМВА У Києві утримується затоплення заплави шаром близько 30 см

До критичного показника для столиці ще близько 1,5 метра. Теперішня висота повені на 30 см менше максимальних показників в середині квітня.

За минулу добу рівень води у річці Дніпро у районі Києва зріс на 10 сантиметрів. Про це повідомила Київська міська військова адміністрація у четвер, 11 травня.

«Станом на 10:00 рівень води р. Дніпро у Києві біля моста Метро становить 9 280 см (за Балтійською системою висот). Температура води: 13°C. В порівнянні з попереднім днем рівень водопілля збільшився на 10 см», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що жодних негативних наслідків цей підйом рівня води не несе. Адже до критичного показника для столиці ще близько 1,5 метра. Теперішня висота повені на 30 см менше максимальних показників в середині квітня.

Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано. Рівень небезпеки гідрологічних явищ залишається І (жовтий). При цьому утримується затоплення заплави шаром близько 30 см. Залишаються підтопленими заплавні території – острови у парку Муромець, Гідропарк, Труханів острів, Галерна затока, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків.

Промислові об’єкти і житлові масиві міста поза загрозою підтоплення.

Раніше синоптики попереджали, що внаслідок ймовірних значних опадів, в Україні можлива друга хвиля повені на початку травня. Але в Укргідроенерго заявили, що друга хвиля водопілля слабша за попередню.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua