У Києві зросли темпи зниження рівня води

У Києві зросли темпи зниження рівня води

Фото: РБК-Україна Затоплений Гідропарк у Києві

Зафіксовано найбільше падіння рівня води з початку водопілля. Аварійних підтоплень по Києву не зафіксовано.

Рівень води у Дніпрі в межах Києва продовжує спадати і цей процес значно прискорився у порівнянні із вчорашніми показниками. Про це повідомила столична військова адміністрація зранку у понеділо, 24 квітня.

«Станом на 10:00 рівень води р. Дніпро у Києві біля мосту Метро становить 9 283 см. Що аж на 20 см менше вчорашнього показника. Це найбільше падіння рівня води з початку водопілля. Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано», – йдеться у повідомленні.

При цьому влада зазначає, що говорити, що цьогорічне водопілля для столиці вже минулося – зарано. Синоптики попереджають, що внаслідок ймовірних значних опадів, можлива друга хвиля повені наприкінці квітня чи початку травня.

«Але передбачуваний максимальний рівень водопілля на Дніпрі в межах Києва не несе загрози промисловим об’єктам і житловим масивам міста. Тим не менше, влада міста та усі служби готові до потенційно можливих надзвичайних ситуацій», – додали у КМВА.

Нагадаємо, зараз в Україні підтоплені 1,2 тисячі господарств і 200 будинків, а також понад 21 тісяча га сільськогосподарських угідь.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua