У київських кінотеатрах безкоштовно покажуть фільми українських режисерів. Де подивитись

Фото: пресслужба проєкту «Національний тур «Кіно заради перемоги!»

Мережа кінотеатрів "Київкінофільм" долучається до Національного туру "Кіно заради Перемоги!". Із 22 вересня у семи столичних кінотеатрах можна подивитися фільми українських режисерів різних років. Про це повідомляє пресслужба КП "Київкінофільм".

У кінопрограмі – українські повнометражні ігрові та документальні фільми різних жанрів. Протягом тижня кияни та гості столиці зможуть безкоштовно переглянути їх в муніципальних кінотеатрах.

"Українське кіно виконує важливу місію – дає моральну підтримку, створює змістовне дозвілля та консолідує суспільство заради перемоги", — кажуть у "Київкінофільмі".

Зазначається, що цей проєкт реалізовується на підтримку українських військових, які захищають нашу країну, та переселенців, змушених тікати від жахів війни і шукати прихисток у більш безпечних регіонах нашої країни.

Розклад подій "Кіно заради Перемоги" в столичних кінотеатрах:

  • 22 вересня о 17:00 у кінотеатрі "Старт" показ повнометражного анімаційного фільму-казки "Викрадена принцеса" (режисер – Олег Маломуж).
  • 23 вересня о 17:00 у кінотеатрі "Флоренція" показ історичного драматичного фільму "Поводир" (режисер – Олесь Санін).
  • 24 вересня о 15:00 у кінотеатрі "ЛІРА" допрем'єрний показ та зустріч із творчою групою документального фільму "Вітер зі сходу" (режисерка – Катерина Степанкова).
  • 25 вересня о 15:00 у кінотеатрі "Промінь" показ історичної драми "Антон і червона химера" (режисер – Заза Урушадзе).
  • 26 вересня о 17:00 у кінотеатрі "Факел" показ української комедії "11 дітей з Моршина" (режисер – Аркадій Непиталюк).
  • 27 вересня о 17:00 у кінотеатрі "Лейпциг" показ історичної драми "Чужа молитва" (режисер – Ахтем Сеїтаблаєв).
  • 28 вересня о 17:00 у кінотеатрі "Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка" — показ документальної стрічки про українського співака Василя Сліпака "МІФ" (режисери – Іван Ясній, Леонід Кантер).

Що відомо

  • 6 серпня Держкіно за сприяння Офісу президента України почало кіномистецький проєкт "Національний тур "Кіно заради перемоги!" на підтримку українських військових та внутрішньо-переміщених осіб. У програмі демонструються українські повнометражні ігрові, документальні та короткометражні фільми різних жанрів.
  • Вимушені переселенці, військові та люди з різних куточків України вже понад місяць мають змогу безкоштовно дивитися актуальне українське кіно в межах Національного туру "Кіно заради перемоги!"
  • Це перший вітчизняний кінотур такого масштабу — за словами організаторів, на тиждень відбувається 20-30 подій. Також уперше власники прав на стрічки дають дозволи на демонстрацію деяких фільмів, які ще не були в прокаті, й саме на заходах туру відбуваються допрем'єрні покази.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua