У київській електричці фанатка «русского мира» образила ЗСУ й отримала миттєву відповідь (відео)

Жінку вдалося виштовхати з транспорту під її нестямні крики.

Жінка влаштувала треш-скандал в електричці / Скріншот

В одній з київських електричок розгорівся неабиякий скандал через любительку «русского мира», яка говорила, що РФ «прийшла захищати всіх нас».

Ця історія закінчилася фізичним покаранням путіністки та її видворенням з транспорту. Відповідне відео опублікував Телеграм-канал «Київський движ».

Під час діалогу з обуреними пасажирами жінка називала захисників України «вбивцями». Нерви у чоловіка, який сидів навпроти, не витримали, й після прохань залишити поїзд він схопив її та сказав: «Якщо ти проти ЗСУ, ти здохнеш. Я тебе зараз задушу». І вдарив її головою об сидіння.

Відео дня

На іншому фрагменті опублікованого відео з жінкою-любителькою «русского мира» вже розмовляє інший чоловік і просить її вийти на наступній зупинці. Тут теж не обходиться без застосування сили проти неадекватної пасажирки.

В результаті колективних зусиль путіністку видворили. Перед цим вона встигла зв’язатися з диспетчером поїзда і попросила викликати поліцію, тому що «її вбивають».

«У київській електричці жінка просувала «русский мир», назвала ЗСУ вбивцями. Пропонувала скласти зброю і здатися Путіну, за що отримала від людей, які сиділи поруч. Зрештою її висадили на найближчій станції», — пише Телеграм-канал «Київський движ», що поширив відео.

Любительница «русского мира» в киевской электричке

Фанати «русского мира» в Україні

Раніше в Дніпрі знайшли й затримали дівчину, яка заявляла про те, що чекає окупантів. Ще вчора вона сміялася та обговорювала з другом «русский мир», а тепер її передали правоохоронним органам.

Також повідомлялося, що «кадирівці» пограбували будинок проросійської мешканки Донецької області, яка кликала російську армію в Україну. Українка повернулася додому після того, як вивезла із зони бойових дій своїх неповнолітніх дітей.  «Я думала, ви захищати нас їдете. Я раділа, чесно. Я ж*пу рвала за вас, а ви що робите», — сказала вона на відео, яке опублікувала в мережі.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua