У київській електричці оплатити проїзд тепер можна безконтактно

Фото: Укрзалізниця / Facebook

На 17 станціях київської кільцевої електрички запустили у тестовому режимі оплату проїзду міською транспортною карткою, банківською карткою та пристроями з NFC. Про це повідомляє "Укрзалізниця".

Валідатори з функцією безконтактної оплати встановили на таких зупинках: Протасів Яр, Київ-Деміївський, Лівий берег, Лівобережна, Київ-Дніпровський, Русанівка, Троєщина, Троєщина-2, Почайна, Зеніт, Рубежівський, Святошин, Борщагівка, Київ-Волинський, Караваєві дачі, Сирець та Вишгородська.

"Для того, щоб оплатити проїзд, достатньо прикласти банківську картку, транспортну картку або пристрій з NFC до валідатора, а щоб підтвердити здійснення оплати — треба прикласти транспортну картку чи банківську картку до електронного пристрою, які поступово з’являться у всіх касирів найближчими тижнями", — йдеться в повідомленні.

Що відомо

На початку вересня 2022 року влада столиці підтримала пропозицію киян запровадити оплату за проїзд банківською карткою в усіх видах громадського транспорту. Відповідна петиція зібрала необхідну кількість голосів і була розглянута мером Віталієм Кличком.

Вже у вересні у Києві почали тестування безконтактної системи оплати перевезень. 15 жовтня сервіс спочатку запровадили на деяких маршрутах автобусів "Київпастрансу".

З 26 жовтня у Києві оплата за проїзд банківською карткою працює на всіх видах і маршрутах комунального громадського транспорту.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua