У Київській області почали працювати виїзні відділення банків – КОВА

Фото: КОВА

5 громад Київщини можуть отримати консультацію та банківські послуги у виїзних відділеннях банків, які розпочали роботу в межах пілотного проєкту. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що ця послуга стала доступною для жителів Гребінківської, Гатненської, Бучанської, Ірпінської та Білогородської територіальних громад пристоличного регіону. У виїзних відділеннях мешканці цих громад зможуть отримати консультацію та банківські послуги.

"Ініціатива реалізується спільно з Агенцією регіонального розвитку області, Департаментом економіки КОВА та Приватбанком",— йдеться у повідомленні.

У адміністрації інформують, що працівники банку консультуватимуть у приміщеннях центрів надання адміністративних послуг за такими адресами:

  • ️ с. Гребінки, вул. Київська, 99
  • с. Гатне, вул. Київська, 138
  • с. Білогородка, вул. Володимирська, 33
  • ️м. Буча, вул. Енергетиків, 12
  • м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2А.

Отримати консультацію можна буде, зокрема, стосовно випуску та перевипуску карток на місці, оплати комунальних платежів та інших переказів, оформлення внесків, страхових полісів для фізичних осіб. А також дізнатися про програми кредитування та доступні банківські інструменти при відкритті власної справи, йдеться у повідомленні.

Найближчим часом в рамках проєкту планується створити аналогічні виїзні відділення ще у 27 населених пунктах Київщини, зауважили в адміністрації.

Що відомо

Національний банк та системно важливі банки створили спільну мережу POWER BANKING з тисячі відділень, які працюватимуть у разі тривалих відключень світла. Ці відділення забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку, мають посилену інкасацію готівки та додатковий персонал.

НБУ оголосив про запровадження "банківського роумінгу" — нових умов, які передбачають однакову комісію для зняття готівки у банкоматах різних банків. Ідея його полягає в тому, що всі банки для власників карток інших банків встановили ліміти видачі готівки такі ж самі, як і для своїх клієнтів. Ліміт може становити 10―20 тисяч гривень.

У Бишівській громаді, що у Фастівському районі на Київщині, запрацював мобільний Центр надання адміністративних послуг. "ЦНАП на колесах" опікуватиметься земельними питаннями, реєстрацією нерухомості, бізнесу та надаватиме соцпослуги. У мобільному ЦНАПі облаштовані чотири робочих місця, за необхідності можна додати ще одне.

Підприємцям Київської області видали кредитів на понад 8 мільйонів гривень у межах державної програми "Доступні кредити 5-7-9%". За цією програмою Київщина посідає 6 місце серед регіонів України. Найбільше їх отримав бізнес у сфері сільського господарства, торгівлі та промисловості.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua