У Київському зоопарку святкують День народження тигрів

Фото: Київський зоопарк/Facebook

У четвер, 24 серпня, День народження святкують тигри з київського зоопарку — Малюк та Рени. Сьогодні їм виповнилося 14 років.

Про це інформує Київський зоопарк у Facebook

"На свої іменини смугасті котики отримали смаколики та подарунки. До поздоровлень долучились і інші тигри Київзоо, які також радо поласували смачненьким", — йдеться у повідомленні.

Хижаки народилися 24 серпня 2009 року від тигрів Тішки та Амби. На день народження смугастих красенів пригощали м'ясними ласощами, а також вручили новий м'яч для гри у воді.

Що відомо про тварин у Київському зоопарку

Цього місяця також єдиній горилі в Україні — самцю Тоні — виповнилося 49 років. Це не тільки єдина горила в Україні, а й одна з найстаріших у Європі. Вже понад 20 років він мешкає у столичному зоопарку.

На початку березня лемур Байрактар відзначив день народження. Він народився передчасно 3 березня минулого року. Мати відмовилась від дитинчати через стрес від гучних вибухів.

Цієї весни у Київському зоопарку створили понад 19 нових родин. Пари та родини створюють не тільки для розмноження, а й просто для компанії — згідно Плану колекції.

У Києві випустили на воду родину пеліканів. Завдяки теплим погодним умовам цьогоріч зробили це раніше, ніж зазвичай.

Київський зоопарк запрошує відвідувачів подивитись на каракалів, яких минулого року врятували від жорстокого поводження. Тварини майже рік проходили реабілітацію. Нині їх перевели на новий літній майданчик.

Попри воєнний стан працівники столичного зоопарку постійно влаштовують різні заходи для відвідувачів. У вересні 2022 року для тварин організували частування кавунами. Ними, зокрема ласували слон, ведмежатко та котячі лемури.

У "Київзоо" зимували не лише постійні мешканці, а й понад 200 тварин, яких волонтери вивезли із найбільш постраждалих регіонів унаслідок російського вторгнення.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua