У Київському зоопарку встановили дров’яну піч для приготування їжі

У Київському зоопарку готують їжу тваринам у дров’яній пічці Фото: Київський зоопарк

У столичному зоопарку встановили дров'яній пічку, щоб готувати їжу для тварин і птахів у разі відсутності електроенергії. Про це повідомляють у пресслужбі Київського зоопарку.

У Київському зоопарку готують їжу тваринам у дров’яній пічці Фото: Київський зоопарк

"На таких печах кожного ранку ми варимо та запікаємо різноманітні "страви" для тварин: компоти, каші, овочі, яйця, м’ясо, рибу та багато інших. Так, нашим приматам прийшлись до смаку ласощі по-селянськи, а особливо охоче вони наминають печену картоплю",— кажуть фахівці зоопарку.

У Київському зоопарку готують їжу тваринам у дров’яній пічці. Зокрема, запікають картоплю Фото: Київський зоопарк

За їхніми словами, враховуючи вдалий досвід, планують встановити ще три такі печі. Адже намагаються робити все, щоб кожному мешканцю Київзоо було затишно, тепло та ситно.

У Київському зоопарку готують їжу тваринам у дров’яній пічці. Зокрема, запікають картоплю Фото: Київський зоопарк

У Київському зоопарку зазначили, що долучитись до допомоги тваринам може, кожен бажаючий, купуючи квитки або зробивши донат.

"Зараз по всій країні є велика проблема з існуванням зоопарків, зоокуточків та притулків для братів наших менших. Тому підтримка таких закладів наразі вкрай важлива і необхідна", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

У київському зоопарку створюють умови, аби тварини перезимували комфортно. Зокрема, налагодили роботу котельні, закупили генератори і буржуйки. Для горили створили власний пункт обігріву.

З настанням холодів фахівці Київського зоопарку переселяють птахів в оновлені утеплені павільйони. Там житимуть ібіси, фламінго та лебеді зі своїми пташенятами.

Наприкінці жовтня у столичному зоопарку відзвітували, що почали активно готуватися до зими. Зокрема, утеплювали будівлі, закуповували електрогенератори, інфрачервоні обігрівачі та дров’яні пічки.

Напередодні зими фахівці зоопарку змінили раціон тварин. Порції кормів збільшено на 10-15%. Сезонну зелену масу замінюють на сушене різнотрав’я, сухофрукти, ягідно-плодове варення, компоти, заморожені овочі та фрукти. Також збільшують вітамінно-мінеральні добавки для збалансованого та здорового харчування.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua