У кількох районах Києва поза графіком відключили світло

PEXEL

У Києві на Обороні, Виноградарі, Мінському масиві та Куренівці поза графіком ввели екстрене відключення електроенергії через ремонтні роботи. Про це повідомляє пресслужба ДТЕК "Київські електромережі".

"У зв'язку з ремонтом транзитної лінії в області і перевантаженням лінії, що залишилась в роботі, ми вимушені застосувати екстрене відключення Оболоні, Виноградаря, Мінського масиву і Куренівки на час ремонту", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ремонт необхідний, щоб підвищити надійність електропостачання киян та мешканців області. Орієнтовний час виконання робіт та відключення — до кінця дня.

Що відомо

  • ДТЕК "Київські електромережі" опублікував оновлені графіки стабілізаційних відключень електроенергії. Там зазначені часові проміжки, коли можливо не буде світла.
  • У Києві 31 жовтня через удари, які завдала армія РФ по об’єктах критичної інфраструктури, в деяких районах столиці зникли вода та світло. Також було пошкоджено енергооб'єкт, який живить близько 350 тисяч квартир.
  • 31 жовтня у ДТЕК повідомили, що в Україні закінчуються запаси обладнання, яке необхідного для відновлення об'єктів енергетичної інфраструктури.
  • Через пошкодження інфраструктурних об'єктів внаслідок російських обстрілів 1 листопада для всіх категорій споживачів обмежуватимуть електропостачання. Світло вимикатимуть у центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах країни.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua