У КМДА розповіли, як буде проходити святкування Великодня у столиці

Мешканців закликають надати перевагу трансляціям богослужінь і пам’ятати про комендантську годину, що діє із 00:00 до 05:00.

На Великдень у столиці діятимуть обмеження / фото УНІАН, Микола Тис

У Києві під час Великодніх свят богослужіння у храмах проходитимуть онлайн, комендантська година триватиме із 00:00 до 05:00.

Міська влада нагадує, що відзначення Великодніх свят цьогоріч відбувається в умовах воєнного стану, і закликає мешканців надати перевагу трансляціям богослужінь онлайн і пам’ятати про комендантську годину, що діє із 00:00 до 05:00. 

«Місто також звернулося до керівників релігійних громад із проханням обмежити проведення масових богослужінь і максимально забезпечити онлайн-трансляції з культових споруд на українських телеканалах та через інтернет», — сказано у повідомленні.

Відео дня

Святкування Великодня в Україні — деталі

На Великдень до місць проведення богослужінь та місць зібрання вірян будуть наближені екіпажі патрульної та Національної поліції. Обмеження, які діють з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, будуть діяти і на Великдень.

Комендантська година буде діяти і в ніч Великодня. До заходів, які відбуваються в комендантську годину на Великдень, віряни зможуть долучитись онлайн.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua