У КМДА розповіли, як вдалося стабілізувати електропостачання в Києві

Вежа Національного банку України під час відключення електроенергії в Києві, 6 листопада 2022 року, AP Photo / Andrew Kravchenko

У Києві працює міський антикризовий штаб, в якому співпрацюють КМДА, ДТЕК та YASNO. Його завдання – формувати окремі ефективні рішення щодо обмеження електроенергії, справедливих графіків та інформувати киян про ситуацію в місті.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що штаб фактично працює 24 години на добу. Нині ситуацію в місті з електропостачанням вдалося стабілізувати. Цьому посприяло відносне потепління, яке не вимагає від людей додаткового обігріву помешкань електроприладами. А також внесок енергетиків, які відремонтували частину об’єктів.

"Однак обладнання на цих об’єктах складне і терміни його повноцінного ремонту чи заміни вимірюються місяцями. Тому ми продовжуємо економити і застосовувати екстрені відключення", — зазначив Пантелеєв.

До роботи у штабі залучатимуть також фахівців тепло-, водопостачальних підприємств, представників ОСББ та ЖБК, управляючих компаній.

"Місто раніше прийняло рішення про компенсацію 70% вартості генераторів для будинкових систем. Вже отримали 107 заявок і ми готові допомогти", — підсумував Пантелеєв.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві

У Києві та області з 19 грудня після чергової атаки військами РФ об’єктів критичної інфраструктури застосовуються екстрені відключення світла.

На Різдво українці були зі світлом, проте 26 грудня через перевищення лімітів споживання у Києві та Київській області діяли аварійні відключення.

Згодом в компанії YASNO повідомили, що в Київ хоча має обмеження, проте отримує стабільні обсяги електроенергії. Найближчим часом столиця зможе повернутись до графіків стабілізаційних вимкнень.

У КМДА заявили, що у столиці ситуація з електроенергією залишається складною. Продовжуються екстрені відключення світла і в таких реаліях кияни житимуть протягом всієї зими.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua