У КМВА розповіли, як пройшли поминальні дні в столиці

У КМВА розповіли, як пройшли поминальні дні в столиці

Фото: facebook.com/berezan.rada Поминальні дні у Києві минули спокійно

До забезпечення правопорядку 22-23 квітня залучили понад 1400 силовиків, з них 125 чергували у Києво-Печерській Лаврі.

Поминальні дні в Києві пройшли спокійно, надзвичайних подій та порушень громадського порядку не зафіксовано. Про це у понеділок, 24 квітня, повідомила Київська міська військова адміністрація з посиланням на поліцію.

Зазначається, що до забезпечення правопорядку були залучені представники Національної поліції, патрульної поліції, ДСНС, муніципальної охорони міста, представників ДФТГ, військової служби правопорядку, Національної гвардії та ін.

Загалом 22-23 квітня було задіяно понад 1400 чоловік особового складу, в тому числі майже 250 автопатрулів. Окремо, під час релігійних заходів у Києво-Печерській Лаврі чергували 125 силовиків.

«Публічна безпека та порядок під час проведення поминальних днів забезпечувались на 14 міських кладовищах, які відвідало близько 15 тисяч громадян», — уточнили в КМВА.

При цьому міська влада підкреслила, що поминальні дні в Києві ще не закінчилися і триватимуть до 8 травня. У зв’язку з цим киян закликали дотримуватися правил безпеки під час відвідування цвинтарів, а також не нехтувати сигналами повітряної тривоги. 

Нагадаємо, раніше столична влада затвердила графік проведення поминальних днів на місцях поховань у Києві. 

Поліція Києва зупинятиме маршрутки з пасажирами під час тривоги

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua