У КМВА відповіли, чи будуть скорочувати комендантську годину у столиці

Сергій Попко запевнив, що у разі ухвалення рішення про скорочення комендантської години столична влада одразу повідомить про це.

У Києві не будуть скорочувати комендантську годину / фото УНІАН

Начальник Київської МВА Сергій Попко відповів на петицію щодо скорочення комендантської години у столиці.

У коментарі «Громадському» він заявив, що наразі тривалість комендантської години у столиці обґрунтована вимогами безпеки громадян і сприяння виконанню бойових чи службових завдань ЗСУ та правоохоронців.

Попко стверджує, що КМВА регулярно переглядає питання тривалості комендантської години, а скоротити її можна буде лише після того, як військові отримають для цього всі підстави. До таких входять гарантії безпеки населення, можливість виконувати оборонні заходи, службові, бойові завдання.

Відео дня

Попко запевнив, що у разі ухвалення рішення про скорочення комендантської години столична влада одразу повідомить про це.

«Прошу всіх поставитися з розумінням. Війна не закінчилася. Загрози для столиці та її мешканців досі існують. І якщо Київ з кожним місяцем стає дедалі безпечнішим — то це заслуга всіх структур, сил і відомств, які щоденно працюють задля вашої безпеки! І якщо для захисту і спокою людей нам потрібно буде дотримуватися визначеної комендантської години — ми будемо це робити. Для вашого ж блага», — додав чиновник.

Петиція про скорочення комендантської години в Києві

Електронна петиція про зменшення комендантської години в Києві набрала достатню кількість голосів.

«Зменшити комендантську годину з 0:00 по 5:00, оскільки більшість найманих працівників не мають можливості вчасно потрапити додому. Або збільшити час руху громадського транспорту», — зазначив автор петиції.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua