У кожному районі Києва облаштують по 100 пунктів обігріву — КМДА

УНІАН

У кожному районі Києва підготують в середньому по 100 пунктів обігріву, які працюватимуть у випадку надзвичайних ситуацій узимку. Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук.

"У зв’язку із агресією РФ ми маємо пошкодження системи енергопостачання нашої держави. Тому готуємось до складної зими. За дорученням мера Києва Віталія Кличка до початку зими буде сформовано близько тисячі пунктів обігріву. У кожному районі – приблизно по 100 пунктів. Усі вони будуть облаштовані на базі соціальних об’єктів, оскільки саме там ми будемо забезпечувати тепло та енергопостачання у випадку критичної ситуації", – розповів Роман Ткачук.

За його словами, пункти обігріву будуть забезпечені всім необхідним для комфортного перебування: теплом, освітленням, санвузлами, їдальнями, місцями для відпочинку, банками теплого одягу та теплими ковдрами. У соціальних будівлях є укриття, куди можна спуститися у випадку повітряної тривоги.

"Додатково пункти будуть обладнані генераторами для аварійного живлення, тепловими гарматами. Неподалік за необхідності чергуватимуть співробітники швидкої допомоги. У таких соціальних об’єктах є кімнати для надання медичної допомоги", – наголосив Роман Ткачук.

Що відомо

  • У Києві вже визначили місця для облаштування 528 пунктів обігріву, повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.
  • На Київщині підготували 754 пункти обігріву, які облаштували у кожній громаді області. Вони працюватимуть, коли температура повітря знизиться, а також під час можливих відключень електроенергії та опалення. Пункти обігріву будуть стаціонарні та мобільні.
  • З'явилася інтерактивна карта пунктів обігріву, які створені у Київській області. На карті позначені пункти в усіх семи районах області.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua