У Конгресі розкрили ,що вважатимуть перемогою України, і презентували резолюцію

В документі йдеться про те, що перемогою України має вважатись повне повернення під контроль Києва території в міжнародно визнаних кордонах 1991 року.

У Конгресі розкрили, якою бачать перемогу України / фото ua.depositphotos.com

У Сполучених Штатах сьогодні презентували проект резолюції Конгресу «Перемога України».

Як повідомляє «Голос Америки», в документі йдеться, що перемогою України має вважатись повне повернення під контроль Києва території в міжнародно визнаних кордонах 1991 року.

«Палата представників також вважає, що мир, принесений українською перемогою, має забезпечити інтеграція України до НАТО та інших євроатлантичних інституцій, що відповідає незмінній політиці Сполучених Штатів», — зазначається у повідомленні.

Відео дня

Згідно з документом, Сполучені Штати разом із союзниками та партнерами мають забезпечити виплату Україні Російською Федерацією репарації, а світова спільнота допомагатиме відбудувати Україну.

«Тим часом, керівники РФ будуть притягнуті до відповідальності за цю загарбницьку війну; а також буде встановлена справедливість для жертв злочинів, скоєних Російською Федерацією під час її вторгнення», — наголошують автори резолюції.

Співавторами документа виступили законодавці Палати представників Конгресу США голова Гельсінської комісії республіканець Джо Вілсон та демократ Стів Коен.

Вілсон переконаний, що проект отримає підтримку більшості в Комітеті із закордонних справ Палати представників, що дозволить винести її на голосування у Конгресі. За його словами, резолюція визначає метою політики США щодо України її перемогу.

«Україна має перемогти. Перемога України гарантуватиме безпеку Америки, безпеку Тайваню і тут ми захищаємо свої власні інтереси, підтримуючи Україну», — додав він.

Видання нагадує, що після презентації резолюції її мають погодити у відповідних комітетах, а потім винести на голосування у Конгресі. Там за неї мають проголосувати, як на рівні Палати представників так і на рівні Сенату.

Коли закінчиться війна в Україні

Очільник ГУР Кирило Буданов неодноразово наголошував, що до кінця літа 2023-го ЗСУ вийдуть на кордони 1991 року і війна закінчиться. 

За прогнозами глави ДПСУ Сергія Дейнека, війна закінчиться в жовтні-листопаді 2023 року. 

Міністр оборони Олексій Резніков також вважає, що війна в Україні може закінчитися вже цього року.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua