У КОВА розповіли, де проживають переселенці на Київщині

Ілюстративне. Фото: УНІАН

У Київській області функціонує 88 місць компактного проживання для переселенців. Із них 16 – це модульні містечка у Бучанському, Обухівському, Броварському та Вишгородському районах.

Про це розповів директор Департаменту соціального захисту населення КОВА Ігор Мещан.

Місця компактного проживання переважно облаштовані в установах соцзахисту населення, школах, дитячих садках, базах відпочинку та дитячих оздоровчих таборах різної форми власності.

"Це дає змогу одночасно розмістити понад 7500 людей, які змушені були покинути власні домівки", — йдеться в повідомленні.

Також мешканці Київщини продовжують допомагати житлом іншим за програмою "Прихисток". За період воєнного стану вони розмістили в себе понад 103 тисячі вимушених переселенців.

Загалом регіон від початку російського вторгнення прийняв понад 330 тисяч ВПО. Найбільше людей приїхало з Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської та Запорізької областей.

Що відомо про допомогу для ВПО та людей, які втратили житло

У червні в Бородянці відкрили перше на Київщині модульне містечко. Вони є також в Ірпені, Макарові та інших населених пунктах, найбільш постраждалих від російського вторгнення.

За словами голови Київської ОВА Олексія Кулеби, загалом у Бучанському районі було пошкоджено майже 16 тисяч житлових будинків. З них 3846 — зруйновані повністю. Це 156 багатоповерхових та 3846 приватних будинків.

Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) започаткувала спеціальну програму для вимушено переміщених осіб в Україні, яка зокрема допоможе покрити їхні основні потреби в оренді житла, їжі та предметах гігієни.

Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) також опікується відновленням будинків у Макарівській та Бородянській громадах Київської області, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua