У Кремлі зганьбилися «щемливим» фейком про ліквідованого окупанта, який «рубав укр*пів» (відео)

За версією російської матері, її син сам пішов під кулі під час ранкового бою.

Мати окупанта розповіла, як він «рубав укр*пів» / скриншот

Мати ліквідованого в Україні російського окупанта Костянтина Пшеничкіна розповіла диктатору Володимиру Путіну про «сина-героя», який йшов «рубати укр*пів», але щось пішло не так.

«Щемливу» історію про окупанта його матір розповіла у Кремлі під час зустрічі Путіна нібито з батьками «денацифікованих» в Україні «мобіків». Однак пропагандисти диктатора прогадали зі сценарієм.

За версією жінки, її сина-окупанта ліквідували під час одного з ранкових боїв, коли «ворог підійшов близько». Жінка настільки добре знає деталі «денацифікації» рашиста, що навіть навела його останню репліку.

Відео дня

«Він вискочив з окопа, викликав вогонь на себе. І останніми його словами були: «Йдемо, братва, рубати укр*пів», — сказала жінка.

Путін, слухаючи матір свого гарматного м’яса, попивав чай і вдавав емоцію співчуття.

Як виявлося потім, Пшеничкін — не «мобік», а найманець, який, очевидно, воював на українському Донбасі. Журналіст Володимир Золкін опублікував фото надгробної таблички Пшеничкіна. Дані на ній свідчать про те, що окупанта «денацифікували» ще у 2019 році.

Російські пропагандисти зганьбилися «вкидом» про Польщу (відео)

В РФ раптово помер чиновник-«мобік»

Україна зникне, а РФ стане «оазисом світла»: роспропаганда шокувала «прогнозами» екстрасенсів (відео)

ЗМІ: Росія готується до евакуації в одній з областей, що межує з Україною (фото)

ФСБ РФ вбила гравців у страйкбол у Воронежі і видала за «українських диверсантів» – ЗМІ

«Російські» матері: найцікавіші новини

Матері російських окупантів залюбки відправляють синів вбивати українців, а коли ті телефонують з полону, дивують неприродніми реакціями.

Нещодавно український журналіст і блогер Володимир Золкін зателефонував матері російського військового, який потрапив у полон. Він хотів дати їй можливість поговорити із сином, але жінка вирішила нахамити і кинути слухавку.

Перед цим мати 41-річного окупанта Фаніса Заріфулліна з Татарстану розповіла, що її син відправився на війну в Україну через гроші. Напередодні його звільнили з роботи за пияцтво. Втім, чоловік вже пропив усі зароблені на крові гроші.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua