У Львові у посадовиці митниці конфіскували квартиру — не змогла довести, що чесно купила

Розмір житла перевищує 100 квадратних метрів.

У посадовиці конфіскували квартиру / фото ua.depositphotos.com

Вищий антикорупційний суд за матеріалами ДБР конфіскував у посадовиці митного поста «Львів — Північний» Галицької митниці квартиру у середмісті Львова.

Як повідомляє прес-служба ДБР, розмір житла перевищує 100 м кв., а його вартість у момент придбання у 2022 році становила 1,86 млн грн. Суд визнав квартиру необґрунтованим активом, який підлягає конфіскації.

«ДБР передало до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури інформацію щодо необґрунтованості активів посадовиці. Працівники ДБР та прокурори зібрали достатньо доказів для звернення до суду щодо їх конфіскації. Зокрема, недоброчесність посадовиці підтвердив й моніторинг способу її життя, який здійснило Національне агентство з питань запобігання корупції», — додали у відомстві.

Відео дня

Зазначається, що жінка вказала квартиру у декларації як подарунок від матері. Однак, аналіз майнового стану та доходів сім’ї чиновниці показав, що вона не мала фінансової можливості придбати цю квартиру. Робота щодо пошуку необґрунтованих активів чиновників та правоохоронців триває.

Новини про корупцію в Україні

Військова контррозвідка СБУ виявила, що на Одещині бухгалтер вкрав понад 10 мільйонів гривень зарплат морпіхів. Під час обшуків за місцем роботи і проживання бухгалтера виявлено автомобіль Audi Q7, коштовні гаджети і побутову техніку, які він придбав за вкрадені гроші.

Під варту взято директора КО «Київмедспецтранс», який підозрюється в організації схеми розкрадання 12,6 млн грн бюджетних коштів, виділених на закупівлю запчастин для карет швидкої медичної допомоги.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua