У Макарівській громаді можна отримати 2500 грн допомоги від Червоного Хреста. Які умови

фото: Суспільне Полтава

3 26 по 29 вересня у Макарові в Київській області можна буде подати заявку на грошову допомогу від Червоного Хреста. Виплачуватимуть 2500 гривень на кожного члена домогосподарства. Про це повідомив голова Макарівської громади Вадим Токар.

Аби претендувати на отримання виплат, потрібно постійно проживати у Макарові, а також належати до однієї з категорій. Перша, якщо один чи декілька членів домогосподарства втратили роботу чи бізнес та досі не поновили основне джерело доходу через війну. Це потрібно підтвердити записом у трудовій книжці або довідкою від роботодавця.

Друга категорія людей, які можуть отримати виплати, якщо через російську агресію у них пошкоджене житло не менше ніж на 30%. Потрібна відповідна довідка про пошкодження житлового приміщення.

Для участі в програмі один представник домогосподарства повинен особисто прийти на реєстрацію. Вона триватиме у зазначені дні з 10:30 до 15:00 у приміщенні Макарівської сільради.

"Із собою мати оригінали наступних документів: паспорт, ідентифікаційні коди всіх членів родини, старших за 18 років та свідоцтва про народження дітей, акт депутата (в разі необхідності), що підтверджує факт проживання, документи, що підтверджують втрату доходу або пошкодження житла, реєстраційні документи ФОП (якщо заявник є підприємцем, який втратив дохід внаслідок збройного конфлікту), банківські реквізити з рахунком IBAN у разі наявності", – зазначено в повідомленні.

Очільник громади нагадав, що цього тижня вже провели реєстрацію у таких населених пунктах: Андріївка, Липівка, Забуяння, Березівка, Ніжиловичи, Ситняки, Королівка.

Невдовзі заявки також прийматимуть у таких селищах: Калинівка, Фасівочка, Копилів, Вишеград, Гавронщина, Наливайківка, Почепин, Юрів, Завалівка, Зурівка.

Що відомо

  • В Україні працює онлайн-платформа "єДопомога": там можуть зареєструватися ті, хто потребує підтримки, і люди, які готові допомогти. З 31 травня там можна подати заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій. З липня на платформі вимушені переселенці та пенсіонери можуть попросити там гроші на продукти та ліки.
  • UNICEF – організація надає допомогу багатодітним сім’ям та сім’ям з дітьми з інвалідністю: 2 220 гривень на одного члена сім’ї протягом трьох місяців за умови, що особа не отримувала грошову допомогу від інших фондів. З 14 серпня виплати тимчасово призупинили, аби опрацювати надіслані заявки.
  • У ООН є кілька програм, за якими вони здійснюють виплати. Допомогу можна отримати і від Червоного Хреста, Міжнародної організації з міграції. Умови отримання виплат різні та періодично оновлюються. Про зміни з 1 серпня можна прочитати тут.
  • Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) також опікується відновленням будинків у Макарівській та Бородянській громадах Київської області, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua