У місті-побратимі Ірпеня Борні відзначили День Незалежності України

24 серпня у німецькому місті-побратимі Ірпеня – Борні відзначили День Незалежності України. На центральній площі німецького міста зібралися українці-переселенці та активні мешканці Борни, які постійно підтримують Україну. Про це повідомила радниця Ірпінського міського голови з міжнародної співпраці Оксана Сулима.

«Ця непересічна подія торкнулася сердець кожного учасника та гостей від самого початку разом зі спільним виконанням державного гімну України. З привітальним словом міський голова Борни пан Олівер Урбан запевнив українців у подальшій підтримці партнерських зв’язків між нашими містами та відстоювання Німеччиною демократичних цінностей та миру в Україні. В своїй промові він наголосив про успішну співпрацю з його колегою, міським головою Ірпеня — Олександром Маркушиним та про важливість реалізації подальших проєктів з відбудови нашого міста», — розповідає Оксана Сулима.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували воїнів, що загинули за незалежність України.

Увесь вечір на сцені у центрі Борни лунали українські пісні та вірші. Гостей заходу пригощали варениками і пиріжками.

Також впродовж вечору організаторам вдалося зібрати кошти на закупівлю планшетів для ЗСУ.

«Ми дякуємо місту Борна за прихисток і допомогу, за високу професійну та наполегливу роботу з налагодження партнерських і дружніх стосунків між нашими містами та всім, хто долучився до організації цього свята», — наголосила Оксана Сулима.

Нагадаємо, Ірпінь та Борна відновили свої побратимські стосунки у 2016 році, коли тодішній мер Ірпеня Володимир Карплюк та бургомістерка Борни Сімоне Лудтке підписали оновлений меморандум про співпрацю. Після цього між містами було реалізовано кілька міжнародних проєктів, зокрема освітні та з пожежної безпеки. А після початку повномасштабного вторгнення Борна прихистила у себе 200 ірпінських жінок та дітей.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua