У МЗС РФ зізналися, хто з відомих британців потрапив до «чорного списку» Кремля

Марія Захарова заявила, що під санкції потрапили 36 британських діячів.

Росія ввела санкції проти глави МЗС і начальника Генштабу Британії / фото getty images

Влада Російської Федерації наклала санкції на низку іноземних політиків та дипломатів. Йдеться про 36 британських діячів.

«Було ухвалено рішення додатково включити в російський «стоп-лист» ряд членів Кабінету Міністрів, представників силових відомств і журналістського корпусу Сполученого Королівства», — йдеться у заяві прес-секретаря Міністерства закордонних справ Росії Марії Захарової.

За її словами, в список потрапили:

Відео дня

  • міністр закордонних справ Великобританії Джеймс Клеверлі;
  • міністр у справах соціально-економічного розвитку регіонів, житлового забезпечення, громад та місцевого самоврядування Майкл Гоув;
  • канцлер герцогства Ланкастерського Олівер Дауден;
  • міністр без портфеля Назім Захаві;
  • начальник Генерального штабу Патрік Сандерс;
  • представники керівництва Стратегічного командування британських збройних сил і Національного центру кібербезпеки.

При цьому Захарова заявила, що в російському зовнішньополітичному відомстві «не бачать доцільності» публікувати повний список нових фігурантів санкційного рішення, адже «влада в Лондоні розуміє, про кого йдеться».

Санкції проти Великої Британії — що відомо

12 січня стало відомо, що Російська Федерація внесла в «чорний список» 36 представників Кабінету Міністрів, силових відомств та журналістів Великобританії.

Обмеження ввели нібито «у зв’язку з антиросійським курсом уряду Великобританії», який «продовжує активно застосовувати механізм персональних санкцій і веде інтенсивну пропагандистську кампанію з метою дискредитації» Росії.

Варто відзначити, що Великобританія активно вводила санкції щодо політиків та олігархів з Росії, а також Лондон активно підтримує Київ.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua