У Німеччині виникли проблеми з танками для НАТО — Spiegel

Зазначається, що Бундесвер не може забезпечити потрібну кількість Leopard 2.

У Німеччині виникли проблеми з підготовкою сил найвищого рівня боєготовності НАТО / фото ua.depositphotos.com

У Німеччині виникли серйозні проблеми у виконанні зобов’язань перед оперативно-тактичними силами НАТО надвисокого рівня готовності. Німецька армія не має достатньої кількості танків Leopard 2.

Видання Spiegel пише, що Бундесвер кілька років готується до участі в оперативно-тактичних силах, але Системи озброєння доводиться збирати по всій країні. Так, танковий батальйон 393 зіткнувся з поломками танків Leopard 2 A7.

У нинішній ситуації Німеччина не може забезпечити наявність не менше 30 надсучасних бойових машин, які повинні бути доступні протягом декількох днів. Річ у тому, що тільки 20 з 40 танків батальйону справні.

Відео дня

Ситуація, що склалася негативно впливає на Німеччину, як на передовій загін Альянсу, який повинен був допомогти НАТО ефективно реагувати на агресію з боку Росії.

«Зобов’язання VJTF можуть бути виконані тільки за допомогою танкового батальйону 104», — йдеться в документі Бундесверу.

Відзначається, що підрозділ знаходиться в Баварії.

Навчання бійців ЗСУ в Німеччині — головні моменти

У лютому 2023 року ЗМІ повідомили, що навчання українських військових роботі з ЗРК Patriot просувається дуже швидко. При цьому українські бійці почали навчання на танках Leopard-2, курс розрахований до кінця березня. 

17 лютого повідомили, що 635 українців військових завершили навчання на американській базі в Німеччині.

7 березня стало відомо, що бійці Збройних сил Німеччини проводять тактичну підготовку українських військових на системі ППО IRIS-T.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua