У патрульної поліції Києва з’явився новий керівник

Ним став Ярослав Курбаков, який з березня 2020 року обіймав посаду заступника начальника столичного Управління патрульної поліції — начальника відділу чергової служби управління.

У патрульної поліції столиці тепер з’явився новий керівник фото Патрульна поліція Києва

У патрульної поліції Києва з’явився новий керівник. Про це повідомляє прес-служба Управління патрульної поліції столиці. 

«Сьогодні перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький представив нового керівника Управління патрульної поліції Києва майора поліції Ярослава Курбакова. З березня 2020 року до цього часу Ярослав Курбаков обіймав посаду заступника начальника управління — начальника відділу чергової служби управління», — йдеться у повідомленні.

Порушники ПДР та комендантської години отримуватимуть повістки позачергово — патрульна поліція

МВС закликає громадян у разі ДТП швидко прибирати авто з доріг

Проковтнув пакетик з канабісом і помер: у Львові виправдали копів у резонансній справі

Зазначається, що служба нового керівника київських патрульних розпочалася у 2015 році, за ці роки він пройшов шлях від інспектора до начальника управління. Зокрема, був начальником інструкторського відділу управління організації діяльності стройових підрозділів Департаменту патрульної поліції, командиром батальйону патрульної поліції в Черкаській області та заступником командира батальйону із забезпечення супроводження ДПП.

Відео дня

Хто раніше очолював патрульну поліцію Києва

До цього патрульну поліцію столиці очолював капітан Юрій Зозуля. Його зільнили з цієї посали 28 березня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua