У Пентагоні відповіли на питання про постачання Україні танків Abrams

США постійно враховують потреби ЗСУ.

Танк Abrams / Фото — US Army

США поки не планують передавати Україні основні бойові американських танків Abrams, випливає з відповіді представниці Пентагону Лори Купер під час брифінгу 6 січня.

За її словами, ці танки, в тому числі, складні в обслуговуванні.

«Ми повинні бути в курсі технічного обслуговування та підтримки танків, і, звичайно, ми знаємо, що танк Abrams, крім того, що він пожирає бензин, досить складний в обслуговуванні», — сказала вона.

Разом з тим США весь час враховують потреби ЗСУ.

«(Ми хочемо) подивитися, де ми всі можемо підтримати Україну. Але знову ж таки, ми вже робимо це з танками Т-72. А тепер ми бачимо і Францію з їхніми легкими танками», — додала вона.

На цьому ж брифінгу Купер зазначила, що українські військові легко вчаться управляти західними зразками озброєння.

Танки Abrams — що відомо

Це основний бойовий танк США, серійно випускається з 1980 року. Стоїть на озброєнні армії і морської піхоти США, а також Збройних сил Єгипту, Австралії, Марокко і ряду близькосхідних держав.

Abrams в даний час є одним з найбільш важких танків, його бойова маса перевищила 62 т.

Abrams поклав початок використанню цілого ряду новаторських рішень, включаючи комп’ютерну систему управління вогнем і роздільне зберігання боєзапасу з використанням вишибних панелей.

Німеччина хоче відправити Україні ще зенітних артилерійських установок Gepard: що відомо

Військовий експерт оцінив розхвалену російську гіперзвукову ракету «Циркон»

Україна отримає зенітні ракети Sea Sparrow – Politico

Допомога США Україні

Нагадаємо, трохи раніше у Білому домі офіційно оголосили про виділення Україні нового пакету допомоги на суму $ 3 млрд.на цю суму Києву будуть виділені боєприпаси і зброю із запасів Міністерства оборони. Ще $225 млн будуть спрямовані на фінансування довгострокового потенціалу та модернізації ЗСУ.

Також стало відомо, що Німеччина поставить Україні додаткову батарею комплексів Patriot. А пізніше спікер німецького уряду Штеффен Гебештрайт повідомив, що ця поставка запланована на перший квартал цього року.

Про постачання Україні цього озброєння домовилися США і Німеччина, за підсумком переговорів президента Джо Байдена і канцлера Олафа Шольца.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua