У поліції Києва розповіли, як готуються до богослужіння ПЦУ в Лаврі

Поліція Львівської області

У Києві поліція готується до забезпечення правопорядку під час богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

Про це повідомив начальник головного управління Нацполіції в Києві Іван Вигівський у ефірі національного телерадіомарафону "Єдині новини".

"Буде залучено загалом по місту близько 3000 правоохоронців, з них – майже 1700 поліцейських, близько 1000 ДСНСників та більш як 200 представників сил територіальної оборони", — сказав Вигівський.

Як він зазначив, відповідна кількість правоохоронців буде вести службу біля Києво-Печерської Лаври, зокрема, на території верхньої Лаври. Там і розташований Успенський собор.

"Наша задача – не допустити порушення правопорядку, провокацій будь-яких. Ми, звісно, готуємося до цього і готові. На даний час немає інформації про можливі провокації", – додав Вигівський.

Що відомо

До Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника надійшло звернення від Православної церкви України щодо проведення у суботу, 7 січня, богослужіння в Успенському соборі. Укладено й відповідну угоду.

4 січня стало відомо, що предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній звершить богослужіння з нагоди Різдва Христового в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua