У повітряному просторі Києва збили кілька літальних об’єктів

Фото: Суспільне

У повітряному просторі Києва у середу, 15 лютого, виявили близько 6 повітряних об’єктів. Вони могли збирати розвіддані. Більшість апаратів були збиті силами протиповітряної оборони.

Про це повідомили у пресслужбі Київської міської військової адміністрації.

За інформацією, яка уточнюється, це були повітряні кулі, які переміщуються в просторі під дією вітру. Ці об’єкти могли нести на собі кутові відбивачі та певне розвідувальне обладнання.

"По всім повітряним цілям працювали засоби ППО. Більшість цих зондів були збиті", —поінформували в КМВА. Припускають, що метою запуску куль було виявлення та виснаження української ППО.

Остаточне визначення типу та характеристик літальних апаратів та їхнього обладнання буде зроблено після детального вивчення та аналізу уламків збитих об’єктів.

Що відомо виявлення невідомих літальних апаратів над столицею

Вдень у середу, 15 лютого, речник Повітряних сил України Юрій Ігнат повідомив, що на Київщині працює ППО, оскільки у небі виявили літальні об’єкти — повітряні кулі, наповнені газом. Він припустив, що статистика знищених російських розвідувальних "Орланів" щодня росте, тому, вочевидь, росіяни почали застосовувати такі примітивні кулі.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua