У роботі київського транспорту з’явилися зміни

У роботі київського транспорту з'явилися зміни

Фото: Новое время У роботі київського транспорту будуть зміни

Під час повітряної тривоги наземний транспорт зупинятиме рух у безпечному місці. Крім того, у транспорт повертаються контролери.

Наземний громадський транспорт, у тому числі приватні перевізники, під час повітряної тривоги зупинятиме рух у безпечному місці відповідно до Правил дорожнього руху. Пасажири повинні залишити салон та пройти до найближчого укриття. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Відповідне рішення Ради оборони міста Києва діятиме з понеділка, 1 серпня.

«Метрополітен, як і раніше, під час повітряної тривоги не здійснюватиме перевезення наземними ділянками і закриватиме роботу станцій відкритого типу», — йдеться в повідомленні.

Окрім того, сьогодні у Києві відновили роботу контролери на маршрутах наземного громадського транспорту, повідомляє транспортний аналітик Олександр Гречко.

«Працює по 10 людей від кожного депо. Це суттєво менше, ніж до лютого, але ж треба з чогось починати. До речі, контролери не працювали на маршрутах з лютого майже півроку», — повідомляє Гречко.

Аналітик зазначає, що контроль оплати проїзду — це важлива умова зменшення збитковості наземного транспорту та підвищення платіжної культури серед пасажирів.

«Проста новина про відновлення роботи контролерів та періодична їхня поява у транспорті стимулює пасажирів купити квиток за 8 гривень, щоб не потрапити на штраф у розмірі 160 гривень. Системний контроль, як і періодичні штрафи для зайців, мають бути звичним явищем у будь-яких умовах. Купувати білет потрібно. Тому що від цього залежить, чи приїде завтра ваш тролейбус, автобус чи трамвай», — пише Гречко.

Нагадаємо, оплату за проїзд у Києві відновили із середини травня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua