У Росії топ-чиновник МВС 16 років працював за фейковим дипломом

Документ йому подарувала екс-дружина на день народження.

Топ-чиновник МВС РФ працював за фейковим дипломом / скриншот

Очільник центру інформаційних зв’язків та захисту інформації МВС Росії з Якутії 16 років працював за підробленим дипломом. Документ йому подарувала колишня дружина на день народження.

Як повідомляє «База», слідчі відкрили провадження щодо 45-річного підполковника Руслана Тюменцева.

«Чоловік був на гарному рахунку в МВС і ріс кар’єрними сходами доти, поки в травні 2023 року не з’ясувалося, що його диплом Новгородського державного університету імені Ярослава Мудрого підроблений. У МВС розпочали перевірку і під час опитування Тюменцев зізнався, що «корочку» багато років тому йому подарувала його колишня дружина», — пише канал.

Після такого зізнання Тюменцева звільнили зі служби, а невдовзі порушили на нього кримінальну справу щодо підробки документів. Чоловіка взяли під підписку про невиїзд, а слідчі тепер шукають колишню дружину підполковника, щоб дізнатися, де вона взяла диплом.

Читайте також:

З рублем тяжко: у Кремлі почали полювання на тіньові запаси валюти місцевих олігархів

Після серії вибухів у Криму російських туристів «змило» з півострова – статистика

Серед чоловічого населення РФ сплеск інтересу до езотерики на тлі чуток про мобілізацію, — ЗМІ

У РФ хочуть саджати у в’язницю за фото і відео дронових атак

Помер заступник Міністра оборони Росії, який командував окупантами в Україні

Інші новини «русского мира»

«Русский мир» живе нескінченним потоком кринжових новин. Російські пенсіонери не втомлюються дивувати цивілізований світ кринж-новинами. Цього разу у Владивостоку 74-річна Ніна Магда заявила на кафе за те, що там продають брелоки з ворожим прапором. Ні-ні, не України, а Великої Британії.

Згодом у Казані росіянин прийшов на суд до матері і сам потрапив за ґрати на сім діб арешту. Пристави помітили у нього на шиї татуювання з гербом Третього Рейху.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua