У Шостці на війну хочуть мобілізувати хлопця без кисті та ока

До того ж хлопець погано бачить — він з дитинства є інвалідом по зору.

Хлопець з дитинства є інвалідом / скриншот з відео

Блогер Павло Поламарчук оприлюднив дані про Олександра Денисенка з Шостки. Хлопець не має кисті, але попри це його хочуть відправити на фронт.

Крім того, за даними блогера хлопець з дитинства є інвалідом по зору і має актуальні документи про інвалідність другої групи, які у перший же візит надав ТЦК і СП. Поламарчук зазначив, що згідно з українським законодавством, йому повинні надати відстрочку і не мобілізувати. «Але Сумський обласний ТЦК та СП по повному беспредєлу не взяв до уваги документи про інвалідність, та тиском та введенням в оману відправив Олександра на ВЛК», — зазначив блогер і додав, що там Олександра лікарі визнали обмежено придатним.

«Воєнкоми йому сказали що «ми не будемо дивитися на твої довідки, вони зараз нічого не означають» і » підеш в армію і в тебе буде легка робота»… Друзі, це ад», — поділився емоціями блогер.

Читайте також:

Депутат пояснив, хто має контролювати постановку на військовий облік жінок-медиків

Екстрадиція чоловіків-ухилянтів в Україну: у ЦПД зробили заяву

«Коли я з ним вчора переписувався, щоб отримати всі підтвердження, у нього був одн перегляд відео в тікток і шість лайків під постом в ФБ. Тобто, ніякого розголосу та публічності — що нині є єдиними способами захисту від свавілля. І в переписці з ним сквозив повний відчай від беззаконня та несправедливості», — поділився подробицями Поламарчук.

Блогер зазначив, що навколо в тій же Шостці — «тисячі блатних синків і з двома кистями, і з двома очима», але вони «заброньовані», «непридатні» та «інваліди» і не будуть мобілізовані, а реального інваліда — намагаються.

«Тому що 5-7 тисяч доларів або зв’язки кумів та сватів вирішують. А реальний стан здоров’я — ні. Тому він — як жертва на заклання, без жодної надії на справедливість.

«Інвалід 2 групи з дитинства, ОСОБА ІЗ ІНВАЛІДНІСТЮ, БЕЗ КІСТІ (анатомічна кукса) і з анатомічним пошкодженням ока, із генетичними вадами, із усією реальною документацією, внесеною в бази МСЕК та реєстри — всупереч абзацу четвертому 23 статті Закону про мобілізацію і мобізілізаційну підготовку, замість надання ЗАКОННОЇ відстрочки — буде мобілізований», — підсумував блогер.

На війну хочуть відправити хлопця без кисті

Робота ТЦК і СП в Україні

На роботу ТЦК і СП почали нарікати деякий час тому, оскільки вони намагаються мобілізувати усіх підрд. Так, 17 серпня стало відомо, що призовник з Одещини Борис Глушак помер у перший день служби. Як тоді розповіла мати померлого Валентина Глушак, її син, хоч і не мав офіційного статусу людини з інвалідністю, але з 11-річного віку перебував на диспансерному обліку з діагнозом «затримка психічного розвитку».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua