У столичному метро навчатимуть основам домедичної допомоги

Фото: КМДА

18 листопада на 12 станціях київського метрополітену проведуть тренінги з основ домедичної допомоги. Навчатимуть, зокрема, як надавати допомогу при масивній кровотечі, термічних опіках, порушенні прохідності дихальних шляхів.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

"Програма складена таким чином, щоб за короткий час навчити людину основним навичкам надання домедичної допомоги. Правильно оцінити стан постраждалого, надати допомогу при масивній кровотечі, порушенні прохідності дихальних шляхів, зупинці кровообігу, термічних опіках тощо", – розповіла директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

За її словами, всі тренери – досвідчені спеціалісти та педагоги, які навчають майбутніх медиків та ведуть курси підвищення кваліфікації для лікарів, фельдшерів і медичних сестер.

Тренінги триватимуть з 13:00 до 17:00.

З переліком станцій, де навчатимуть основам домедичної допомоги, можна ознайомитися за посиланням.

Що відомо

  • Нагадаємо, влітку в метро проводили безпекові тренінги. Рятувальники, сапери, медики і психологи ДСНС розповідали, де сховатися від обстрілу, як облаштувати укриття та надавати першу домедичну допомогу.
  • На станціях київського метрополітену 23 та 24 вересня усіх охочих навчали основам домедичної допомоги. Тренінги проводили працівники столичних "швидких".

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua