У столичному метро тепер доступні сидіння під час тривог

Фото: Visit Ukraine Facebook

На станціях київського метро роздаватимуть спеціальні сидіння, аби більш комфортно перечекати тривалі повітряні тривоги.

Про це інформує туристично-інформаційний центр VISIT Ukraine.

Десятки тисяч українців та іноземних гостей перебувають у підземці під час повітряної небезпеки. Через зниження температури на вулиці та велику кількість людей, виникла потреба в облаштуванні додаткових місць для сидіння.

"18 листопада ми запустили ініціативу LiberyLight і завдяки вашій підтримці вже передали Київському метрополітену першу партію з 1 000 сидінь для більш комфортного перебування громадян у метро під час повітряних тривог", — йдеться у повідомленні центру.

Наразі сидіння доступні на станціях: "Золоті ворота", "Площа Льва Толстого", "Театральна", "Політехнічний інститут", "Печерська". Щоб їх отримати потрібно звернутися до працівників метрополітену.

Повідомляється, що метрополітен забезпечує питною водою, санітарними вузлами та можливістю підзарядки гаджетів.

Що відомо про роботу столичного метрополітену

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну станції київського метрополітену перейшли в режим укриття. Транспортних перевезень не здійснювалось.

Метрополітен столиці відновив перевезення пасажирів ранком 28 лютого. Потяги курсували без зупинки на станціях у центрі міста з інтервалом 40 хвилин.

У Києві з 21 квітня рух поїздів метро відновили до станції “Лісова”. Наприкінці квітня у КМДА уточнили режим роботи метро під час повітряних тривог. Зокрема, із пересадочних вузлів відновили роботу “Золоті ворота” — “Театральна”; "Площа Льва Толстого” — “Палац спорту”. Без зупинки поїзди слідували повз станції: “Майдан Незалежності”; “Хрещатик”; “Кловська”.

З 16 травня у Києві відновлено електронну плату за проїзд у комунальному громадському транспорті: як в метро, так і в наземному.

20 грудня у Києві для пасажирів відкрили дві станції столичного метрополітену — "Майдан Незалежності", "Хрещатик" і перехід між ними. На станції "Хрещатик" поки працюватиме на один вестибюль.

Забезпечити зручність перебування на станціях метрополітену та встановити більше лавок просять жителі столиці. Відповідну петицію підтримали кияни на сайті Київської міської ради.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua