У столиці помірний рівень забруднення повітря на тлі пожеж під Києвом

КИЇВ. 7 вересня. УНН. У Києві станом на ранок 7 вересня спостерігається низький рівень забрудненості повітря на правому березі та середній – на лівому. Радіаційний фон перебуває в нормі. Про це повідомляє Управління екології та природних ресурсів КМДА, пише УНН.

Цитата

«Станом на 08:00 7 вересня рівень забрудненості атмосферного повітря в Києві дуже низький на правому березі та середній – на лівому. Радіаційний фон у всьому місті – в нормі», — йдеться у повідомленні.

Деталі

За даними КМДА, на лівому березі на пункті спостереження на вулиці Архітектора Вербицького, 26, спостерігається локальне перевищення гранично допустимої концентрації сірководня. Станом на 08:30 зафіксовано тенденцію до зменшення концентрації.

При цьому, за даними сервісу IQAir, сьогодні, станом на 10 годину, рівень забруднення повітря у Києві перебував на «помірному» рівні.

Київ був на 38-у місці у рейтингу міст IQAir за забрудненням повітря. Основний забруднювач — мікроскопічні тверді частинки PM2,5 діаметром менше 2,5 мкм.

Водночас, за даними ДСНС, під Києвом продовжують горіти торфовища. Так, станом на 08:00 тривала ліквідація одного осередку поблизу села Катюжанка Вишгородського району.

Раніше

Кілька днів у Києві спостерігалася задимленість повітря через пожежі на торфовищах в області. Столиця навіть очолила рейтинг міст за забрудненням повітря.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua